Masáže

Provádím masáže klasické i specializované

Masáže jsou typem terapie, při kterých využívá masér systematické aplikace tlaku na pokožku a hlubší tkáně. Masáž celkově uvolňuje, odstraňuje stres, regeneruje svaly, omlazuje pokožku a odstraňuje bolesti.

Masáž je využívána jako prostředek k celkové fyzické a duševní relaxaci. V dnešní uspěchané době pomáhají masáže pacientům odstraňovat bolesti zad a kloubů, které vznikají ze sedavého zaměstnání. Masáže mají i další pozitivní účinky – vlivem stimulace lymfatického a krevního systému dochází ke zrychlení látkové výměny a tím se z těla ve zvýšené míře vylučují škodlivé odpadní látky. Masáže tak podporují kondici celého organismu a mají vliv i na zlepšení imunitního systému, zlepšení kvality spánku, napomáhají  rychlejší regeneraci po úrazech nebo při namožení svalů.

Masáže jsou vhodné pro každého bez omezení věku a pohlaví. Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním. Pokud si nejste jistí, zda jsou pro vás masáže vhodné, upozorněte předem na své zrdavotní obtíže terapeuta.