Návtštěva u homeopata

CO JE HOMEOPATIE:

Homeopatie je léčebná metoda založená na zkoumání klienta a jeho symptomů jako celku, kterého potom jako celek i ošetřuje. Používá k tomu speciální vysoce ředěné léky - homeopatika.

 

NÁVŠTĚVA U HOMEOPATA:

První návštěva homeopata se nazývá "odběr klienta". Může trvat jednu i více hodin, zvláště u chronických potíží. Homeopat si potřebuje udělat obraz nejen o vašich fyzických problémech, ale také o vlastnostech, způsobu života, zvyklostech či uvažování. Velmi důležitý je také celkový dojem z klienta, jeho vyjadřování a psychické rozpoložení.

Homeopat Vás zpravidla nechá nejdříve hovořit samotné a pak může mít řadu doplňujících otázek. Počítejte s tím, že dostanete takové záludné otázky, jako co rádi jíte, pijete, jaké máte koníčky. Čeho se bojíte, jaké počasí vám vyhovuje, jak se chováte v období nemoci nebo co by jste si přáli a kam jeli na svou ideální dovolenou.

Všechny tyto otázky směřují k tomu, aby si o Vás i Vašich problémech udělal homeopat co možná nejkomplexnější obraz, na jehož základě pak vybere nejvhodnější způsob ošetření. Ten by s vámi měl rezonovat a pochopitelně zahrnovat i fyzické či psychické problémy, které si přicházíte řešit. Nelze ho většinou určit na místě, protože odebrané symptomy je nutné tzv. repertorizovat a vybrat z možných léků ty nejvhodnější, což je časově náročná práce vyžadující specielní program a literaturu. Takto určený lék, nebo řadu léků, obdržíte během několika dní poštou společně s podrobným návodem jak jej užívat.

První konzultace je vždy náročnější, a tak za ni zaplatíte 1.200 Kč. Homeopatie pro děti - 700 Kč, matka a dítě - 1200 Kč. Cena obsahuje čas strávený konzultací s klientem a následnou práci homeopata s Repertoriem, Materií Medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. Dále jsou v ceně zahrnuty homeopatické léky, stejně jako mailová i telefonická podpora v průběhu léčby. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost.

Kontrolní konzultace následuje podle potřeby, většinou po 3 měsících. Trvá 30-60 minut - 600 Kč.

Objednávat se můžete na telefonním čísle +420 602 888 725