Home

VÍTEJTE

  • Jmenuji se Ilona Čížková a mnoho let se zabývám tím jak zlepšit a zkvalitnit život lidí, kteří to potřebují. Zabývám se hlavně postklasickou homeopatií. Jsem absoloventem České školy klasické homeopatie (www.ceskahomeopatie.cz) a členem České komory klasické homeopatie (www.homeopathy.cz), která je členem Evropské centrální rady homeopatů (European Central Council of Homeopaths) a Světové organizace pro informovanost o homeopatii (World Homeopathy Awareness Organization).

 

  • Tyto stránky jsou určeny všem, kteří mají zájem dovědět se něco o homeopatii, ale i těm, kteří hledají řešení svých potíží, ať už fyzických, emocionálních či psychických. Homeopatie vnímá člověka jako celek a vede k jeho uzdravování, které je šetrné a přirozené.

 

  • Jako podpůrnou terapii obzvláště při poruchách pohybového aparátu používám různé druhy masáží. Před lety jsem prošla výukou, kterou vedl MUDr. Josef Kvapilík, zakladatel výuky masáží na FTVS spolu s dalšími pedagogy z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Od té doby jsem ještě rozšířila pole působnosti o další specializované metody, jako např. reflexní terapii a Spinal Touch (masáž akupresurních bodů na páteři).