Home

Návtštěva u homeopata

CO JE HOMEOPATIE:

Homeopatie je léčebná metoda založená na zkoumání klienta a jeho symptomů jako celku, kterého potom jako celek i ošetřuje. Používá k tomu speciální vysoce ředěné léky - homeopatika.

 

NÁVŠTĚVA U HOMEOPATA:

První návštěva homeopata se nazývá "odběr klienta". Může trvat jednu i více hodin, zvláště u chronických potíží. Homeopat si potřebuje udělat obraz nejen o vašich fyzických problémech, ale také o vlastnostech, způsobu života, zvyklostech či uvažování. Velmi důležitý je také celkový dojem z klienta, jeho vyjadřování a psychické rozpoložení.

Homeopat Vás zpravidla nechá nejdříve hovořit samotné a pak může mít řadu doplňujících otázek. Počítejte s tím, že dostanete takové záludné otázky, jako co rádi jíte, pijete, jaké máte koníčky. Čeho se bojíte, jaké počasí vám vyhovuje, jak se chováte v období nemoci nebo co by jste si přáli a kam jeli na svou ideální dovolenou.

Všechny tyto otázky směřují k tomu, aby si o Vás i Vašich problémech udělal homeopat co možná nejkomplexnější obraz, na jehož základě pak vybere nejvhodnější způsob ošetření. Ten by s vámi měl rezonovat a pochopitelně zahrnovat i fyzické či psychické problémy, které si přicházíte řešit. Nelze ho většinou určit na místě, protože odebrané symptomy je nutné tzv. repertorizovat a vybrat z možných léků ty nejvhodnější, což je časově náročná práce vyžadující specielní program a literaturu. Takto určený lék, nebo řadu léků, obdržíte během několika dní poštou společně s podrobným návodem jak jej užívat.

První konzultace je vždy náročnější, a tak za ni zaplatíte 1.200 Kč. Homeopatie pro děti - 700 Kč, matka a dítě - 1200 Kč. Cena obsahuje čas strávený konzultací s klientem a následnou práci homeopata s Repertoriem, Materií Medicou a další odbornou literaturou ke stanovení postupu nejvhodnější léčby. Dále jsou v ceně zahrnuty homeopatické léky, stejně jako mailová i telefonická podpora v průběhu léčby. Mezi samozřejmé podmínky konzultací patří naprostá diskrétnost.

Kontrolní konzultace následuje podle potřeby, většinou po 3 měsících. Trvá 30-60 minut - 600 Kč.

Objednávat se můžete na telefonním čísle +420 602 888 725

Kontaktní údaje

Moji poradnu naleznete na dvou adresách

PRAHA:   Praha 11 - Háje, Hlavatého 619/3

a

NÁCHOD:    Náchod - Staré město,  Za tratí 396

Objednávat se můžete telefonicky na +420 602 888 725, nebo e-maiem na  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Klienty přijímám pouze po předchozí domluvě, bez objednání Vás bohužel nemohu na konzultaci přijmout. V poradně není čekárna a proto Vás prosím o co nejpřesněší dodržení domluveného termínu. 

VÍTEJTE

  • Jmenuji se Ilona Čížková a mnoho let se zabývám tím jak zlepšit a zkvalitnit život lidí, kteří to potřebují. Zabývám se hlavně postklasickou homeopatií. Jsem absoloventem České školy klasické homeopatie (www.ceskahomeopatie.cz) a členem České komory klasické homeopatie (www.homeopathy.cz), která je členem Evropské centrální rady homeopatů (European Central Council of Homeopaths) a Světové organizace pro informovanost o homeopatii (World Homeopathy Awareness Organization).

 

  • Tyto stránky jsou určeny všem, kteří mají zájem dovědět se něco o homeopatii, ale i těm, kteří hledají řešení svých potíží, ať už fyzických, emocionálních či psychických. Homeopatie vnímá člověka jako celek a vede k jeho uzdravování, které je šetrné a přirozené.

 

  • Jako podpůrnou terapii obzvláště při poruchách pohybového aparátu používám různé druhy masáží. Před lety jsem prošla výukou, kterou vedl MUDr. Josef Kvapilík, zakladatel výuky masáží na FTVS spolu s dalšími pedagogy z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Od té doby jsem ještě rozšířila pole působnosti o další specializované metody, jako např. reflexní terapii a Spinal Touch (masáž akupresurních bodů na páteři).